Del raporti i ADN-së, Ronaldo i ka punët pisk

Të dhënat e fundit të zbuluara prej e-maileve që kanë rrjedhur nga bërja e analizave të ADN-së kanë nxjerrë detaje të rendësishme sa i përket akuzave për kryerje të marrëdhënieve seksuale pa dëshirë me një modele ndaj Cristiano Ronaldos.

“The Sun” ka publikuar sëfundmi një informacion konfidencial sipas të cilit të dhënat e ADN-së së Ronaldos korrepondojnë me ato të gjetura në trupin e modeles që e akuzon për përdh unim, gjë e cila pritet të rëndojë situatën për sulmuesin juventin, raporton Albeu.com.

Gjithashtu britanikja raporton se sulmuesi i Juventusit i ka thënë avokatit të tij se marrëdhënia me modelen ka qënë jo konsensuale dhe ajo thërriste vazhdimisht “Jo”, “Jo”.

Mediat raportojnë se Ronaldo e pagoi 355 mijë euro modelen në momentin kur ajo u ankua fillimisht për këtë ngjarje me qëllim që të ruante konfidencialitetin për rastin në fjalë. /albeu.com/

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu