Deputetja shqiptare bëhet nënë e dy binjakëve, zbulohen emrat e veçantë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adelina Grainca është bërë nënë. Ajo ka sjellë në jetë binjakët, Malean dhe Malinin më 1 korrik.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur deputetja nga LVV-së, Mimoza Kusari-Lila, e cila së bashku me deputeten Saranda Bogujevcin e kanë vizituar së bashku në spital.

Ajo i ka uruar jetë të gjatë dhe shëndet binjakëve, duke shkruar: “Adelina dhe fëmijët janë me shëndet dhe disponim të mirë”, ka shkruar Kusari-Lila, me ç’rast ka publikuar edhe një imazh të bukur në Instagram.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu