Detajet lidhen, Kiara zbuloi shkronjën e parë, ne zbulojmë emrin e bebushes. Ja si do quhet vajza (FOTO)

Kiara Tito u shfaq mbrëmë në emisionin ‘Cherry On Top” me një varëse të madhe në formën e hënës. Varësja me formën e hënës ishte një hint për emrin e bebushes të cilën Kiara e përforcoi kur konfirmoi se emrin e kanë zgjedhir dhe fo fillojë me shkronjën “L” dhe inicion në emrin ‘Luna’ (hënë).

“E kemi zgjedhur emrin S’mund ta them të gjithë po fillon me shkronjën ‘L’. Njësoj siç e kishte gjyshi, siç e ka Luizi. Tha vendosja emrin si të duash mjafton të fillojë me ‘L’”.

Një detaj tjetër që mund t’ju ketë shpëtuar është një detaj në videoklipin e fundit të Luizit ku shihet qartë emri ‘Luna’.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu