Dhunoi vjehrrën dhe e nxorri nga shtëpia? Tuna publikon foton që i tregon të gjitha (FOTO)

Tuna ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas intervistës në “Xing me Ermalin”. Këngëtarja u kritikua, u sulmua dhe gjithashtu u shkruajt edhe se ajo ka bërë sherr me prindërit e Patrisit.

Mirëpo me një fotografi të postuar sot në Instastory Tuna ja ka mbyllur gojën të gjithëve.

Në foto shfaqet nëna e Patrisit bashkë me Tianin dhe krah tyre edhe dado filipinase.

Kështu Tuna me këtë foto ka treguar qartë se lajmet e fundit për raportin e saj me vjehrrën nuk janë të vërteta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here