Digjet një hotel në zonën e plazhit të Shëngjinit

Një hotel në zonën e plazhit të Shëngjinit është përfshirë nga flakët.
Në vendin e ngjarjes ndodhen automjetet e shërbimit zjarrfikës të cilët po punojnë për shuarjen e flakëve të zjarrit.

Nga hetimet paraprake të policisë dyshohet se shkak për këtë zjarr është bërë një shkëndijë elektrike.

Vijojnë hetimet për të zbardhur shkaqet e zjarrit dhe bëhet e ditur se nuk ka persona të lënduar./albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu