Dj PM “ankohet” për Sarën, shkak bëhet pagesa

Pas Romës, Sarah Berisha dhe DJ PM kanë shkuar me pushime në Kotorr. Çifti shumë i dashur nga publiku, nuk kanë nguruar të ndajnë foto dhe video në rrjetet sociale. Së fundmi, dyshja kanë darkuar në një restorant dhe PM është ankuar.

Ai ka postuar një video të Sarës dhe ka shkruar me humor: “Ndoshta paguan ndonjëherë edhe kjo”.

Nuk po jap koment, faleminderit”, i është përgjigjur moderatorja.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu