Donaldi dhe Elgiti po bëhen gati për dasmën e Romeos sonte?!

Sot në shtëpinë më të famshme, nga loja e përzgjedhur nga vëllai i madh dhe me votën e banorëve, Romeo dhe Heidi po martohen.

Duket se kjo ditë speciale për çiftin do përcjellët me shumë surpriza, shkruan Kosovarja.

Siç shihet nga postimet e Donaldit, ai dhe Elgit Doda po përgatisin këngë për më të dashurinë e tyre Romeon.

Ndonëse nuk kanë treguar detaje më të hollësishme, ndjekësit po presim me padurim ta shohin. Sonte ora 21:00.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu