Drejtoresha e Galerisë së Tetovës, Arbenita Meta priti në takim Ambasadorin e Austrisë

U.d drejtori i galerisë së Arteve në Tetovë, Arbenita Meta ka pritur në takim ambasadorin e Auatrisë në Maqedoninë e Veriut z.Martin Pammer para të cilit prezantoi galerinë dhe disa nga punimet që ndodheshin aty.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu