Dy përbërësit magjik për heqjen e qimeve të padëshiruara përgjithmonë

A ndjeheni të lodhur me qimet e padëshiruara në disa pjesë të trupit dhe thjesht dëshironi që të zhduken?

Epo, ekziston një recetë natyrale e cila do t’ju ndihmojë në realizimin e dëshirës suaj, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

– Një lugë gjelle xhelatinë pa aromë

– Një lugë e gjysmë gjelle qumësht

– Një apo dy pika vaj livando

Përzieni të gjithë përbërësit dhe futni në mikrovalë për 10 deri në 15 sekonda. Kur të ftohet produkti, aplikojeni në fytyrë me lugë të drurit dhe pritni disa minuta derisa maska të thahet, pastaj hiqeni ngadalë. /Telegrafi


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu