E dini për të bukur në serial, ‘Jagizi’ do t’iu lë gojëhapur edhe në realitet (FOTO)

Caglar Ertugrul është aktori shumë i njohur turk dhe një ndër më të pëlqyerit jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera turke, në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell InfoShqip.

Ai u bë i pëlqyer sidomos me pamjen e tij.

Mirëpo nga fotografitë e tij, shohim që ‘Jagizi’ në serial është shumë I pashëm, por në realitet është edhe më I bukur.

FOTO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu