“E dua me patjetër!”, Cristiano Ronaldon e thërret “miniera e arit”

Cristiano Ronaldo nuk është i lumtur te Manchester United dhe tashmë kjo gjë dihet. Nga Arabia Saudite vjen një thirrje e rëndësishme për portugezinm, i cili së shpejti mund të profilizojë një të ardhme ndryshe për ish-yllin e Real Madrid.

“Sot nuk është e mundur sepse merkatoja jonë e transferimeve është e mbyllur, por ne do të dëshironim të shihniom një lojtar si Cristiano Ronaldo të luajë në ligën saudite”, tha Yasse Al-Misehal, presidenti i federatës saudite.

Jam i sigurt që të gjithë dinë për arritjet dhe rekordet e Cristiano Ronaldos, i cili është gjithashtu një model i madh si lojtar”, shtoi ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu