E kërkojnë dy klube angleze, lojtari i Juves mund të transferohet në Francë

Mesfushori i Juventus, Rabiot po kalon një moment të mirë te Juventus, por nuk përjashtohet një lamtumirë e mundshme në fund të vitit duke qenë se kontrata i skadon.

Sipas mediave franceze, mesfushori mund të kthehet te PSG. Edhe pse Neëcastle dhe Manchester United kanë interes për francezin, ai do të zgjidhte rikthimin te PSG dhe jo transferimin në Premier League.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu