E mori me bujë, Mourinho humb për katër muaj yllin e mesfushës

Georgino Wijnaldum ka qenë i pafat, pasi ka pësuar një frakturë në këmbë dhe lajmi është konfirmuar nga klubi i Romës.

Mesfushori holandez do të mungojë për rreth katër muaj sipas mediave italiane.

Gjithsesi duhet pritur që Wijnaldum të bëjë kontrollet e detajuara mjekësore për të përcaktuar saktë periudhën e rikuperimit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu