E njihni vogëlushen në foto? Sot është një nga moderatoret më të përfolura të momentit

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Einxhel Shkira i ka dhënë mundësinë fansave të saj në Instagram, të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Mirëpo, dikush i ka kërkuar një foto nga fëmijëria dhe ajo nuk ka nguruar ta postoj. Einxhel shfaqet e qeshur mes luleve dhe duket se tiparet i ruan ende në ditët e sotme, edhe pse vitet kanë kaluar.

Kujtojmë që moderatorja është një personazhet më të komentuar të momentit, pasi bashkë me partnerin Dj Dagz priten të bëhen shumë shpejt prindër. Ata do të bekohen me një djalë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu