E pabesueshme/ Shihni çfarë bën Noizy në një disko në Tiranë (VIDEO)

Noizy padyshim që është një nga reperët më të komentuar. Pak kohë më parë Noizy zuri të gjithë vëmendjen mediatike dhe më gjerë për shkak të një përleshje që pati me Cozman. Por, këtë herë nuk bëhet fjalë për ndonjë sherr mes tij dhe konkurrentëve, por për diçka vërtet të pabesueshme.

Rrepisti gjatë performancën në një nga lokalet e natës në Tiranë, ka hapur çantë me para duke shpërndarë miliona lekë.

Në një video të publikuar nga “Neës24”, Noizy nxjerr nga çanta topa me para dhe i hedh ato në ajër. Këtë veprim, ai e ka bërë me rastin e ditëlindjes të disa nga të pranishmit.

“Meqë jemi midis Tirone”, ka thënë Noizy pak para se të hidhte lekët. Kënga me të njëjtin titull, “Midis Tirone”, pritet të vijë së shpejti si një super hit nga Noizy.


Noizy hedh canten me lek ne disko by PanoramaVideo


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu