Ballina Etiketimet Showbiz

Etiketim: showbiz

Noizy në telashe… nuk i bindet policëve në Durrës

Reperi i njohur shqiptar Noizy është ndaluar në qytetin e Durrësit pasi drejtonte mjetin pa leje drejtimi dhe kishte gjoba të papaguara. Policia e Durrësit...

Dikush po fle në krahërorin e Bebe Rexhës? (FOTO)

Këngëtarja Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe tenton të jetë sa më afër fansave përmes fotografive të ndryshme nga përditshmëria e...

E pabesueshme/ Shihni çfarë bën Noizy në një disko në Tiranë...

Noizy padyshim që është një nga reperët më të komentuar. Pak kohë më parë Noizy zuri të gjithë vëmendjen mediatike dhe më gjerë për...

Ky është reagimi i Fatmir Spahiut pasi e vodhën në Shkodër

Aktori i njohur Fatmir Spahiu si një fans i futbollit, kishte marrë rrugën drejt stadiumit “Loro Boriçi” në Shkodër për të ndjekur live ndeshjen...