Dikush po fle në krahërorin e Bebe Rexhës? (FOTO)

Këngëtarja Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe tenton të jetë sa më afër fansave përmes fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo gjithashtu ka një lidhje shumë të veçantë me kafshët, dhe ka pak muaj që në shtëpinë e saj është adoptuar një mace e vogël.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instagram Story, ku shfaq macen e saj teksa po flinte në krahërorin e këngëtares.

bebe-5

“Dikë e zuri gjumin në krahët e mi”, ka shkruar Rexha në mbishkrimin e fotos. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu