Ballina Etiketimet Kraherori

Etiketim: kraherori

Dikush po fle në krahërorin e Bebe Rexhës? (FOTO)

Këngëtarja Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe tenton të jetë sa më afër fansave përmes fotografive të ndryshme nga përditshmëria e...