Edhe Edi Rama si opozita shqiptare në RMV, pasion për ndryshimin

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka zbuluar se ai ka pasion për ndryshim dhe kjo vjen pikërisht në një kohë para zgjedhjeve presidenciale dhe atyre parlamentare në Maqedoninë e Veriut, ku opozita shqiptare për herë të parë e bashkuar në zgjedhje do të garojë me një slogan që ka për qëllim ndryshimin e pushtetit të BDI-së pas 22 viteve në pushtetin qendror, shkruan InfoShqip.

A është ky mesazh i kryeministrit Rama një mbështetje për opozitën e bashkuar shqiptare ne Maqedoninë e Veriut që garon për ta sjellur ndryshimin.

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu