Edhe sot ka shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe vetëtima

Edhe sot në Maqedoni sipas meteorologëve pritet që të ketë shira të rrëmbyeshëm dhe bubullima në disa lokalitete të vendit.

Kjo do të ndodh në orët e pasdites të cilat do të shoqërohen me shumë shi dhe bubullima të përcjella edhe me vetëtima,njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometereologjike./InfoShqip.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu