Efi ka bërë rrëfimin rrëqethës për ish-të dashurin: Lashë familjen për atë

Big Brother VIP Albania 2 po ashtu po dhuron momente e emocione të shumta për publikun, banorët gjatë kësaj kohe kanë qenë të përfshirë në polemika të shumta me njëri-tjetrin, e veç kësaj kanë filluar edhe zënkat e para ndërmjet tyre.

Efi ka rrëfyer në Big Brother Albania VIP 2 se ka kaluar një lidhje, nga e cila ka lënë dhe familjen, e lashë familjen për atë, ai nuk më linte të punoja, tha mes tjerash Efi.

Kishte shumë durim, por pasi u nda, ndjeu sikur nuk kishte asgjë dhe ishte një hiç. “Ai më bënte të ndjehesha sikur të ndahesha do bëhesha goc e keqe. Kisha familjen që e lashë. Nuk i pyeta ato a të shkoj, nuk i prezantova, ika vetë.

Ai nuk më linte të punoja. Arrita në një pikë që varesha prej tij”, tha ndër të tjera banorja e Big Brother. Efi tha dhe se nuk gëzon asnjë lloj respekti tani për ish të dashurin e saj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu