Ekipet hetuese në terren, punojnë për zbulimin e shkaqeve të zjarrit në spital

Është parë se ekipet hetuese kanë filluar aktivitetet për zbardhjen e rastit që mbrëmë dhe po hetojnë për shkaqet e zjarrit.

Deri tani shkaqet nuk dihen zyrtarisht mirepo numri i viktimave të konfirmuara është 14, ka njoftuar Prokuroria Publike.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu