Eksperimenton me shkrepëse në pompën e benzinës, ja çfarë ndodhi (VIDEO)

Në një përpjekje për të kuptuar se sa i rrezikshëm mund të jetë përdorimi i shkrepëses në një pompë benzine, një person i ka vënë zjarrin makinës së tij dhe pompës.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin rus të Omskut.

Kamerat e sigurisë e kanë kapur këtë moment që fatmirësisht nuk ka rezultuar fatal./albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu