Ballina Etiketimet Info plus

Etiketim: info plus

A shihni diçka të gabuar në këtë fotografi? Nëna e dy...

Në shikim të parë, kjo fotografi tregon një nënë të re duke u ekspozuar ndaj rrezeve të diellit në plazh me vajzën e saj. Por,...

Disa foto që tregojnë se si teknologjia dhe interneti kanë ndryshuar...

Për shkak të rolit të madh që ka sjellë interneti në jetën moderne, jeta e vërtetë pothuajse është shuar. Pajisjet dhe teknologjia tani luajnë një...

Ja pse avionët zbehin dritat kur ulen

Kur vjen puna tek udhëtimi me avion ekzistojnë me mijëra pyetje pa përgjigje. Por tanimë njëra prej tyre e ka një të tillë. Nëse...

SHIKONI ME KUJDES: Nëse gjuha ju duket kështu, ndoshta do të...

Nëse vëreni që ngjyra e gjuhës ka ndryshuar, mos e injoroni. Edhe pse ju dukeni krejtësisht mirë dhe i shëndetshëm, nuk do të thotë...

Video që po çmend të gjithë shoferët, nëse je i dobët...

Shofer të tillë me siguri nuk keni parë, as nuk do të shihni asnjëherë. Po ta shikoni këtë video do të mbeteni të habitur. Shikojeni videon...

15 shenja që i dallojnë njerëzit e fuqishëm mendërisht

Fuqia mendore është fuqia më e fortë dhe më e duhura në jetën e një njeriut dhe është rruga e garantuar drejt suksesit personal...

Edhe rrjetet sociale ndikojnë në uljen e mësimnxënies (VIDEO)

Përdorimi i pakontrolluar i rrjeteve sociale nga ana e nxënësve brenda objekteve shkollore dhe nëpër shtëpi, është bërë dukuri e pakontrolluar. Sipas Zyrës për medie...

Titon tentuan 50 herë ta vrasin, sidomos rusët!

Sipas disa vlerësimeve, liderin e ish-Republikës Socialiste Federative të Jugosllavisë, Josip Broz Titon, 50 herë kanë tentuar ta vrasin. Në shumicën e rasteve, prapa atentateve...

Shokon BBC: Pak kohë para se të vdiste, Nëna Terezë i...

Pushtimi nga djajtë është njëra nga gjërat që na shkojnë në mendje, kur flitet për dukuritë paranormale, megjithatë ka shumë fakte, që nuk i...

Femra, pistoleta, tradhti – të gjitha sekretet e presidentëve amerikanë

Historia e SHBA-së na ka mësuar se të gjithë ata ishin njerëz si gjithë të tjerët që në kohë të ndryshme, fati, ambicja por...

Lajmet e fundit