Ballina Etiketimet Info plus

Etiketim: info plus

Ish-kuzhinieri zbuloi: Kjo është menyja sekrete e Mbretëreshës Elizabetë!

Në Pallatin e Buckinghamit asnjë gjellë nuk guxon të gatuhet me hudhër, thotë John Higgins. Edhe çka tjetër mungon në meny? – transmeton Telegrafi. Orizi, patatja...

Kjo është serbja e identifkuar nga AKI, si spiune kryesore e...

Strukturat e sigurisë në Kosovë e kanë identifikuar një serbe si spiune kryesore të Rusisë në rajon. Burime të Agjencisë Kosovare të Inteligjencës thonë se...

Në rast se zbrazet akumulatori, vetura mund të ndizet në këtë...

Denny nga kanali ‘Shake The Future’ në YouTube, e ka realizuar një video ku tregon se si mund të ndizet vetura, po që se...

Ja urimi “vëllazëror” i presidentit serb për ditëlindjen e Putin

Presidenti serb Tomislav Nikoliç i ka uruar ditëlindjen e 64-të presidentit rus, Vladimir Putin. Në urimin e tij, Nikoliç ka vlerësuar "përpjekjet pa kompromis të...

Letra për të birin… kjo ishte ana e “ëmbël” e Al...

Në Kembrixh, në Masaçusets, është shitur për më shumë se 62 mijë dollarë një letër me tre faqe që gangsteri famëkeq amerikan i dërgoi...

Pasi të keni parë këto fotografi, me siguri do të vini...

Standart i dyfishte Çfarë do të thotë të jesh një individ? Çfarë është shoqëria? Dhe ku po shkojmë? Pavel Kuczinski, një karikaturist i famshëm nga...

“Bomba” e Wikileaks: Do trondisim zgjedhjet presidenciale në SHBA!

Julian Assange, themeluesi i Wikileaks ka premtuar se organizata e tij do të publikojë dokumenta të reja që hedhin dritë mbi zgjedhjet Presidenciale që...

Si të mos lejoni që “t’ju fusin hundët” në telefonin tuaj?

Celularët e sotëm janë superkompjuterë të mbushur me një sasi të madhe informacioni të vlefshëm mbi juve, që hacker-ët dhe kriminelët duan që ta...

Pa diplomë në xhep, por shumë të suksesshëm: Lista e njerëzve...

Shumica e njerëzve mendojnë sesa më i lartë të jetë niveli i arsimit, aq më shumë gjasa ka të bëhesh i suksesshëm. Përgjithësisht personat që...

Ishulli “parajsë” është në shitje, ky është çmimi i tij! (FOTO)

Nëse doni të shkëputeni nga bota dhe të keni parajsën tuaj personale, ju duhen së paku 39 milionë dollarë. Një ishull privat ka dalë në...