Ermal Mamaqi feston ditëlindjen, ky është urimi special i Amardës

Moderatori dhe aktori i njohur Ermal Mamaqi sot feston ditën e lindjes.

Ermali ka mbushur 42 vite jetë, ani pse është shprehur se ndihet si një 24 vjecar, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë ditë speciale nuk ka munguar as urimi nga bashkëshortja e tij e cila ka bashkangjitur nje foto mjaftë të bukur.

“Gëzuar ditën e lindjes dashuri. Ti je dielli për mua dhe familjen tone, bashke në cdo hap” është shprehur Ami.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu