‘Exhe’ me serial të ri, nuk do të besoni se me cilin aktor do ndajë rolin kryesor (FOTO/VIDEO)

Afra Saracoglu është aktorja turke e që arriti të bëhet tejet e famshme në moshë farë të re.

Ajo arriti sukses të madh jo vëtëm në Turqi por edhe më gjerë, përcjell InfoShqip.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Exhes’ në serialine njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Afra tani ka filluar një serial të ri dhe në fotot që i kemi parë ajo duket krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim më parë.

Në rolin kryesor bashkë me të do jetë Furkan Andic aktori i cili tek ne njihet edhe si Tankuti apo Sinani te seriali ‘Hakmarrje e ëmbë’.

Seriali quhet ‘Kardes Cocuklari’ dhe veqse ka filluar të transmetohet në Turqi.

FOTO:

VIDEO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu