Fansat janë të bindur se Kiara Tito është shtatzënë

Ditën e djeshme, prindërit e Kiara Titos kanë festuar 30-vjetorin e martesës.

Ata mblodhën në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar. Të pranishëm sigurisht që ishte çifti Kiara Luiz, dhe nëna e këtij të fundit.

Por, në një video të bërë publike, ku shihet Kiara duke kërcyer, fansat janë të bindur se moderatorja është në pritje të ëmbël pasi fare qartë mund të shihet barku i rrumbullakosur


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu