Faqja e njohur sportive parashikon rezultatin e saktë të finales Liverpool-Real Madrid

Agjensitë e basteve apo dhe shumë analistë dhe media të ndryshme sot parashikojnë triumfin e Liverpoolit në finalen ndaj Realit.

Si rrallë herë Reali e nis si “jo favorit” një finale Champions. Shumë janë të mendimit që anglezët duan hakmarrjen në finalen e humbur të vitit 2018 në Kiev ku Reali fitoi 3-1.

Liverpool vs Real Madrid Score Prediction

Faqja e njohur sportive Sportco.io parashikoi në kokë fitoren 3-1 të Liverpool.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu