Fero në një xhami duke falur namazin

Artisti nga Gjilani, Feronit Shabani, është shfaqur për herë të parë në publik pasi njoftoi se ka vendosur t’i dedikohej fesë dhe të tërhiqet nga muzika.

Ditën e sotme ai është shfaqur në xhami, ku shihet duke e falur namazin e xhumasë.
Foto nga atje ka postuar një biznesmen nga Kaçaniku./IO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu