Fero “thumbon” Gold Ag: Në fe hyhet komplet, islami nuk lejon laramana

Fero tashmë ka fituar simpatinë e shumë personave pasi ka kaluar nga feja islame.
Lidhur me kalimin e tij në fe, ka folur vetë ai. I ftuar tek Kojshia Show, ai ka folur edhe për largimin e tij nga muzika.

Ai ka treguar se ndryshimi i tij ka folur gjatë qëndrimit të tij në burg, ndër të tjera ai ka treguar se kurrë nuk është ndjerë më i lumtur.

I pyetur se çka mendon për këngëtarët e tjerë që kanë hyrë në fe dhe vazhdojnë të mirren me muzikë, ai tha se në islam hyhet komplet dhe se kjo fe nuk e pranon laramaninë.

Edhe pse nuk foli me emra, kjo deklaratë e tij la të kuptojë qartë se është duke folur edhe për këngëtarin Gold AG, ku edhe ky i fundit ka kohë që iu është përkushtuar fesë, ndërsa vazhdon ende të mirret me muzikë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu