Festë e madhe në shtëpinë e Kiara Titos, gruaja e Luizit jep lajmin e embel

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizín.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se sot ka festë në shtëpinë e saj. Sot është ditëlindja e vëllait të saj dhe ajo e ka uruar me fjalët më të bukura.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu