Festoi ditëlindjen, por a e dini se kush ishte personi që fryu qirinjtë e tortës së Loredanës?

Së fundmi Loredana ka festuar ditëlindjen dhe ka postuar disa foto dhe video, ku ka festuar në shtëpi me të afërmit dhe miqtë e saj.

Një video teksa të gjithë i këndojnë këngën e ditëlindjes në fund qirinjtë e tortës i fryn vajza e saj Hana dhe jo reperja.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu