Fillon sherri në stadium, grushte te sektori i tifozëve të Feyenoordit

Probleme në stadiumin “Air Albania”. Në pjesën pas porte ku janë vendosur ultrasit e Feyenoordit ka nisur një sherr i madh. Disa tifozë dallohen duke përdorur grushtet mes tyre.

Holandezët po shfaqen më të zhurmshëm dhe aktivë në finalen e Ligën e Konferencës.

Stadiumi është mbushur plot, atmosfera është e bukur, por nuk mungojnë as tensione dhe përplasje të tilla.

Ndeshja tashmë ka filluar.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu