Fitorja ndaj Cadiz, Xavi barazon rekordin e Zinedine Zidane me katalanasit

Barcelona triumfoi në transfertë kundër Cadiz me rezultatin 4-0 dhe trajneri Xavi ka barazuar një rekord të Zinedine Zidane.

Në krye të katalanasve, Xavi ka arritur të përfundojë 17 ndeshje radhazi pa humbje.

Këtë rekord më parë e kishte vendosur Zidane në krye të Realit dhe Xavi e ka barazuar dhe ka mundësinë të thyejë në vazhdim.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu