Fjoralba Ponari shpjegon se pse nuk po mendon të ketë një fëmijë së shpejti

Fjoralba Ponari është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar, e cila është treguar shumë hermetike sa i përket jetës private. Së fundmi, moderatorja e njohur ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram duke zbuluar më shumë detaje rreth jetës personale.

Njëri prej ndjekësve e ka pyetur moderatoren nëse ka plane për të pasur një fëmijë së shpejti. Ndërsa moderatorja i është përgjigjur duke thënë: “E dashuroj idenë e të pasurit një fëmijë për 5 sekonda, por pastaj ftillohem sepse angazhimet, synimet dhe shëndeti im mendor thonë jo!”


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu