Florian Marku zbulon kundershtarin e radhës

Boksieri shqiptar, Florian Marku, me 25 gusht do ta ketë përballjen e radhës. Ndeshja do të luhet në stadiumin “Air Albania”, në Tiranë. Kundërshtari i Markut do të jetë meksikani, Migel Parra.

Biletat e ndeshjes do të dalin në shitje të Enjeten në ora 10:00.

Njoftimi i plotë:

Kam pritur gjithe karrieren time per tu rikthyer per nje ndeshje kaq te madhe ne Atdhe. Kjo eshte per te gjithe Shqipetaret dhe Shqiperine time.

Kjo eshte koha Ime, ne 25 Gusht kthehem ne Shqiperi per tu ndeshur per titullin e dyt ne karrieren time WBC Silver Interim kundra meksikanit Miguel Parra ne nje stadium gjigand si Air Albania . Ju pres te gjithve atje

Biletat dalin ne shitje kete te Enjte ne oren 10:00 ne faqjen https://al.ebileta.al/

Me shume informacione mbi biletat ne vazhdim“- shkruan ne njoftim.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu