Foshnja ‘mrekulli’: Vajza e lindur në javën e 26-të lirohet nga spitali

Pasi kaluan 10 muaj në spital pas lindjes së saj, Ellyannah Lopez më në fund po shkon në shtëpi.

Për babain e saj Boris Lopez dhe nënën e saj Cecia Juarez, Elle ishte foshnje ‘mrekulli’.

Elle ka lindur në maj të vitit 2023 në javën e 26-të.

Mjekët dhe infermieret në ‘Cedars Sinai Guerin’ për fëmijët, kanë bërë një punë të palodhëshe gjatë gjithë kohës për ta ndihmuar atë./GMA


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu