(FOTO) Lëvizja BESA lë pa fjalë të tjerët në Çair – Ja fotografitë nga tubimi i sotshëm

Të respektuar të pranishëm, neve dhe fitoren na ndajnë vetëm edhe dy ditë. Prandaj bëni sabër, bëni lutje dhe angazhohuni që këto dy ditë ta bëjmë detyrën tonë në mënyrën më të mirë, sepse pas çdo vështirësie vjen lehtësimi. Nëse ne u përmbahemi detyrave tona, pa dyshim që të dielën në mbrëmje përsëri do të jemi këtu për të festuar.
Ndërsa çelësi i festës e ka vetëm një emër – numri 14.
Ju faleminderit dhe mirupafshim në festën e fitores.

Zeqirija Ibrahimi

Shkup – Çair, 13.10.2017

Të respektuar të pranishëm, neve dhe fitoren na ndajnë vetëm edhe dy ditë. Prandaj bëni sabër, bëni lutje dhe…

Posted by Zeqirija Ibrahimi on Freitag, 13. Oktober 2017


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu