Fronti Evropian ja me sa vota prin ndaj VLEN

Janë publikuar edhe rezultatet e para nga KSHZ-ja sa i përket zgjedhjeve parlamentare, shkruan InfoShqip.com

Tek blloku shqiptar prin koalicioni Fronti Europian me nga 420 mijë vota të numëruara deri më tani, ndërmjet Fronti Evropian dhe VLEN, prin ajo e para, pra Fronti me 22,22% derisa VLEN ka 18,68%. InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu