Frymëzohet struktura, ish-funksionari kritikon ashpër BDI-në

Ish-zëvendësi i Ministrisë së Shëndetësisë, doktori Asim Musa, përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka kritikuar qeverinë lidhur me vonesat e shkaktuara për nisjen e punimeve në autostradën e aksit Shkup-Bllacë, shkruan InfoShqip.

Në statusin e tij, Musa thekson se kaluan 20 vite e punimet në autostradë nuk duken gjëkundi.

Statusi i plotë:

“AUTOSTRADA: Shkup-Bllacë!
Spjegimi me i mire i dukurise fizike,
“Ndalimi i kohes”. -20 vjet .
“U tha dhe nuk u bë”. përfundon ai./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu