Futbollistët e Arsenalit tallen me Xhakën (VIDEO)

Granit Xhaka ka qenë objekt tallje i bashkëlojtarëve të tij
Futbollistët e Arsenalit janë tallur me Granit Xhakën, të cilin e kishte marrë gjumi gjatë udhëtimit me autobus.

Ata e kanë ngucur atë duke ia prekur hundën dhe duke bërë foto me të.

Video:

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu