Gazetari ka zbuluar mesazhin që Ronaldo i ka shkruar mes kritikave

Cristiano Ronaldo është kritikuar pas një interviste të diskutueshme që i dha gazetarit Piers Morgan. Ndër të tjera, ylli i Manchester United ka kritikuar Erik ten Hag dhe drejtuesit e klubit, si dhe ka thënë se ai po përjashtohet.

Pavarësisht kritikave të mëvonshme, Cristiano Ronaldo ndihet mirë. Piers Morgan foli për këtë.

“Gjithçka është mirë,” më shkroi ai të premten kur mbërriti në Katar për Kupën e Botës”, shkroi Morgan për The Times.

Në Botëror, Kombëtarja e Portugalisë me Cristiano Ronaldon do të luajë në të njëjtin grup me skuadrat e Ganës, Uruguait dhe Koresë së Jugut.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu