Gigi Buffon preket gjatë homazheve për Davide Astorin (FOTO)

Në ditën e vdekjes së Davide Astorit, një nga mesazhet më të bukura të postuara nga kolegët e tij ishte edhe ai i Gianluigi Buffon.

Kapiteni i Juventusit është shumë i tronditur nga vdekja e mbrojtësit të Fiorentinës dhe Italisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here