Goditet për vdekje një këmbësore në Shkup, shoferi ik nga vendi i ngjarjes

Dje në unazën afër Shkupit një shofer ka goditur për vdekje një grua dhe ka ikur nga vendi ngjarjes.

“Me datë 08.08.2023 në ora 15:00 në SPB-Shkup është raportuar se në unazën e autostradës në qytetin e Shkupit, në afërsi të mbikalimit për rrugën Rashtanski, automjeti i pasagjerëve ka goditur këmbësoren R.I.(80) nga Shkupi dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Nga lëndimet e marra, në vendin e aksidentit, ka ndërruar jetë R.I.”, thonë nga MPB.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu