Gruaja e ish legjendës së basketbollit Kobe Bryant merr vendim të papritur

Gruaja e Kobe Bryant, Vanessa ka vendosur që ta padisë kompaninë që e kishte në pronësi helikopterin, ku ndërruan jetë Kobe, vajza e tij, Gianna dhe shtatë persona të tjerë.

Kompania në fjalë që e ka pasur nën menaxhim këtë helikopter është ‘Island Express’.

Sipas Vanessas, helikopteri ishte autorizuar të fluturojë ani pse kushtet atmosferike nuk ishte të favorshme.

Gjithashtu, ajo pretendon se piloti nuk e vlerësoi siç duhet motin para nisjes. Në fund thuhet se ky helikopter nuk ishte i sigurtë, por që nuk tregohet arsyeja.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu