Gruevski pushimet i kalon në Turqi, Zaevi në Greqi, kurse Ahmeti dhe Thaçi nuk pushojnë, kanë punë

Nikolla Gruevksi bashkë me familjen e tij gjendet në Antali të Turqisë për të kaluar pushimet verore në bregdetin turk për disa ditë, kurse kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev tashmë i ka përfunduar pushimet me familjen e tij në Greqi dhe ështe kthyer për në Strumicë, mëson InfoShqip.com .

Nga ana tjetër liderët shqiptar Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi nuk do të pushojnë fare pasi ata kanë shprehur se kanë shumë angazhime politike dhe se kanë axhendat e tyre të ngarkuara dhe se kanë shumë punë dhe detyrime.

/InfoShqip.com/

 

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu