Halil Kastrati: Don Xhoni në muajin e Ramazanit dhuron shtëpi për një familje (VIDEO)

Rep-arstisti nga Drenica, Don Xhon është i pranishëm në shumë kauza humanitare, por së fundmi ai ishte tek shoqata ‘Jetimat e Ballkanit’ në krye me Halil Kastratin.

Për këtë muaj të shenjtë Don Xhon vendosi të bëj me shtëpi një familje nga Drenasi.

Reperi i njohur së bashku me shoqatën humanitare vendosi të jetë i pranishëm që të ndaj lajmin e mirë dhe të gëzoj një familje që ishte me kushte mjaftë të renda.

Andaj ky gjest tejet special është lavdëruara nga shumë ndjekës të artistit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu