Humbi flokët për shkak kancerit, aktorja turke merr vendimin e papritur

Aktorja e njohur turke, Canan Ergüder vitin e kaluar njoftoi se po luftonte me kancerin e gjirit. Mirëpo, duket se pas përfundimit të kimioterapisë aktorja i është rikthyer ekranit. Canan është rikthyer në xhirimet e serialit të ri.

44-vjeçarja të cilës i kishin rënë flokët për shkak të kimioterapisë, gjatë një interviste ka thënë se do e mbajë këtë stil gjithmonë.

Kujtojmë se Canani është e martuar me aktorin turk, Kenan Ece në vitin 2017 dhe së bashku kanë një djalë të quajtur Demir.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu