Humbja e peshës së Romeos, ja çfarë thotë Donaldi

Romeo Veshaj që pas hyrjes në “Big Brother VIP”, 13 janar, dhe deri më sot, 23 mars, ka humbur më shumë se 10 kg nga pesha e trupit.

Kjo humbje peshe vihet re menjëherë në trupin e Romeos, si nga ana muskulare ashtu edhe në tiparet e fytyrës.

Edhe Roza bashkë me Riken e prekën këtë situatë, duke i thënë Romeos se e ka humbur shkëlqimin e ditëve të para.

Për këtë ka ardhur një reagim nga gjysma e Romeos, Donaldi.

Në një postim në InstaStory, ai shkruan: “Thelbi i muhabetit: Dua të ngjaj akoma me Romeon.

Pér arsye të ndryshme të dy jemi dobësuar sepse jemi gjithmonë bashkë asnjëherë vetëm”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu